ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Close
 
про нас
Teplota — український бренд стильних якісних головних уборів та аксесуарів за помірними цінами. Ми — Аліна та Аня, дві сестри, котрі створили бренд Teplota в 2019 році. Наша мета — внести практичне та стильне доповнення у ваш гардероб. Нашою головною цінністю є щасливий, задоволений клієнт, котрий отримає не лише якісний і трендовий продукт, а й зручний та зрозумілий сервіс.

Власне виробництво


Оскільки ми є виробниками — це дає нам можливість контролювати всі етапи. Продумуємо кожну модель до деталей, підбираємо тканину та перевіряємо якість пошиву, коли виріб готовий.

Усвідомленність


Ми проти надмірного виробництва, а за усвідомлене споживання ресурсів, тому відшиваємо невеликі партії. Ваші замовлення їдуть до вас надійно запаковані в картонні коробки з нашим брендуванням.

Доставка так, як зручно вам


Для нас важливий ваш комфорт. Саме тому відправляємо ваші замовлення швидко та так, як зручно саме вам. Платіж з післяплатою, обмін/повернення — без проблем.

Прозорий обмін та повернення


Протягом 14 днів ви можете повернути або обміняти товар згідно закону України. І хоча на купальники така можливість не поширюється, у нас ви маєте на це 2 дні.